תוכנה לניהול מוצר - הדרך הקלה לשיפור אבטחת איכות וניהול בדיקות תוכנה

informUp ALM (Application Lifecycle Management) בעזרת אינפורמאפ אתה יכול בקלות לנהל את חיי המוצר ולשפר את האיכות שלו

לקוחות מספרים

יתרונות שימוש במערכת

מערכת פשוטה לניהול מוצר
ניהול פרוייקטים, מוצרים ובאגים ללא הגבלה
המחיר הנמוך ביותר למערכת מהסוג הזה - רק 7$ למשתמש לחודש
אפשרות התקנה אצל הלקוח או שירות אונליין ללא צורך בהתקנה
אפשרויות ניהול חכמות הכוללות מערכת חוקים, שליחת אמיילים, הגדרות שדות חובה ועוד...

הכוח לשפר את איכות התוכנה שלך ואיכות המוצרים שלך בידיים שלך!

informUp Team

היום ברור לכל חברה שמפתחת מוצר או לכל קבוצה קטנה כגדולה שמנהלת פרוייקט שעל מנת לעמוד בזמנים ועל מנת להבטיח את איכות המוצר יש צורך בכלים מתאימים על מנת שתהליך פיתוח המוצר יהיה חלק ככל האפשר ועל מנת שהמוצר שיוצא ישוחרר לשוק ברמת איכות גבוהה ככל הניתן.

בכל חברה קיימים מספר תפקידים קריטיים על מנת לשחרר מוצר איכותי ובזמן. החל ממנהל המוצר דרך המתכנתים וכמו כן מחלקת הבדיקות שאחראים על הבטחת האיכות של המוצר. ניהול מוצר ואבטחת איכות הם לא אחריותם הבלעדית של אנשי הבדיקות אלא אחריות של כל אחד בתהליך ועל מנת לאפשר שחרור מוצר איכותי יש צורך בשיתוף מידע בין כל המחלקות בארגון.

קיימים היום כלים שונים שמאפשרים להפוך את התהליך המורכב של פיתוח תוכנה, ניהול פרוייקט או פיתוח חומרה לתהליך ישים ע"י שיתוף המידע בין המחלקות וניהול התהליכים בארגון. חברת informUp מספקת את הפתרון הטוב ביותר מול מתחרות שנותנות פתרונות בעלות זהה. פתרון שנותן מענה לכל חברה החל מאדם אחד או שניים ועד עשרות ומאות אנשים וכל זאת במחיר נמוך מאוד.


על מערכת informUp לניהול המוצר:
מערכת ניהול המוצר informUp ALM (Application Lifecycle Management) נוצרה על בסיס ניסיון בחברות קטנות ובינוניות ונכתבה ע"י מנהלי בדיקות ופיתוח בעלי ניסיון רב בתחום. המערכת מותאמת לחברות קטנות עם מספר אנשים מועט ואף לחברות בינוניות (עד - 500 איש) ונותנת מענה איכותי לניהול המוצר החל מניהול הדרישות (Requirements Management), ניהול והרצת הבדיקות ( Test Case Management), ניהול הבאגים ( Bug Tracking System) וכמו כן תמיכה בלקוחות (Helpdesk) וקבלת פידבק מלקוחות.
מערכת ניהול המוצר informUp מאפשרת לכל חברה להתחיל בקנה מידה קטן ולהתפתח עם הארגון ללא צורך בהחלפת המערכת בגלל שינויים בתהליכי העבודה בחברה או בגלל דרישות חדשות מהמוצר. בנוסף, המחיר שלנו יהיה תמיד הרבה יותר זול לעומת מערכות  מקבילות בשוק. המערכת נוחה ופשוטה מאוד לניהול ולשימוש ,ונותנת לכם את התמורה הטובה ביותר לכספכם.

ישנם הרבה נקודות חשובות שיש לבדוק בבחירת מערכת חשובה כל כך:

1. מערכת אינטואיטיבית ופשוטה לתפעול :
מערכת ניהול לבדיקות וניהול באגים הינה כלי עזר ולא המטרה עצמה. חשוב שהיא תהיה קלה להתקנה ואינטואיטיבית לתפעול. אסור שהיא תדרוש אחוזי משרה גבוהים על מנת לתפעל אותה (מעל 10% משרה = בזבוז זמן). מערכת informUp פשוטה לשימוש אך יחד עם זאת כוללת פונקציונאליות למשתמש המתקדם. 
informUp מאפשרת התקנה בתוך החברה עצמה וכמו כן התחלת עבודה תוך מספר שניות עם שירות אונליין הכולל תקופת ניסיון של 14 יום וללא כל סיכון.
רציתם להפסיק אתם יכולים להפסיק בכל רגע נתון. אתם מוזמנים להתחיל לעבוד איתנו באופן מיידי

2. המחיר הזול ביותר הקיים ואפשרות התפתחות עם הארגון:
חברות רבות מחליטות ללכת על המערכות הטובות ביותר וקונות מערכות יקרות מאוד. כאשר כמות המשתמשים קטנה העלות גבוהה מאוד אבל לא גבוהה מדי, אך כשהחברה גדלה ,הן מפסיקות לקנות רישיונות בשל העלות הגבוהה. דבר זה יוצר מצב שפתאום הארגון אינו יכול לעבוד בצורה סדירה וגורם נזק גדול מאוד לארגון. ארגונים רבים משקיעים המון כסף וזמן על מנת לעבור מכלים יקרים מאוד לכלים עם מחיר נמוך יותר בזמן שאת הזמן הזה היו צריכים להשקיע בפיתוח המוצר שלהם ולא בבזבוז זמן וכספים מיותרים.
מערכת informUp זולה מאוד לשימוש לכל גודל של חברה.
במחיר של פחות מרישיון אחד של מערכות אחרות תוכלו להנות ממוצר לכל המשתמשים בחברה ובנוסף להנות ממערכת שתאפשר לכם פתרון הרבה יותר מתאים.
גם בהשוואה לפתרונות של open source אצלנו תשלמו פחות כסף והתהליך ההטמעה יהיה הרבה יותר מהיר (בפתרונות של open source מבזבזים המון זמן על שינויים וכן על אנשים מקצועיים לתמיכה. האם זמן לא שווה כסף?!)

3. מערכת גמישה שתענה על דרישותיכם גם בעתיד:
כמעט ולא קיימת מערכת "מושלמת" אך חשוב שהמערכת תענה על רובן הגדול של הדרישות האמיתיות. חשוב שהמערכת תתן מענה לדרישות שונות גם בעתיד עם התפתחות החברה. וחשוב לא פחות לעבוד מול חברה שמקשיבה לכם ומסוגלת לתמוך בכם בצורה מהירה.
במערכת informUp קיימת פונקציונאליות למשתמש המתקדם כגון Dashboard, Rules ועוד...שמאפשרים לשנות ולהתאים את המערכת לכל שלב בחיי החברה.
מעבר לזה אנחנו כל יום מפתחים במהירות פ'יצרים חדשים ללקוחות שלנו על מנת לספק להם ולכם את הפתרון הטוב ביותר

4. מערכת אחת מרכזית לניהול הדרישות, הבדיקות והבאגים:
רוב החברות מתחילות עם מערכת לניהול באגים. אך מה עם ניהול הבדיקות והדרישות למוצר?
האם אתם מעדיפים להכנס למספר מערכות או לעבוד עם מערכת אחת מרכזית שנותנת את כל המידע במקום אחד?
מערכת informUp כוללת בתוכה מערכת לניהול דרישות, מערכת לניהול והרצת בדיקות, מערכת לניהול באגים וכמו כן יכולת לנהל משימות, לשתף מידע במאגר מידע מרכזי, לנהל לקוחות, תהליכים ועוד...
למערכת קיימת יכולת לקשר בין כל האובייקטים במערכת ולראות תמונה כללית בכל רגע בDashboard מרכזי אחד. אין צורך ללמוד מערכות שונות והשליטה כולה ממקום אחד.

5. תכונות יחודיות:
המוצר שלנו כולל בתוכו המון תכונות שמאפשרות עבודה יעילה מאוד, תוך חסכון בזמן בהשוואה למערכת מקבילות וכן שיתוף פעולה ומידע בין כל חלקי הארגון.
בין התכונות תוכלו למצוא את התכונות הבאות ועוד: 
• המערכת היחידה שמאפשרת להוסיף צילום מסך בלחיצת כפתור ללא התקנה מיוחדת (חוסך המון המון זמן לאנשי בדיקות)
• עריכת תמונות אונליין
• לוח מכוונים עם גרירה לקבלת תמונת מצב על המוצרים
• קישור מובנה בין הדרישות, הבדיקות המשימות והבאגים
• ועוד...

6. תמיכה בעברית - את התמיכה נותנים אנשי מקצוע עם ניסיון רב בניהול בדיקות ופיתוח ולא סתם אנשי תמיכה פשוטים. וכל זאת בעברית ובאנגלית
מעבר לכל היתרונות הקיימים עוד יתרון גדול מאוד הוא בתמיכה הצמודה שלנו ללקוחותינו בעברית
• האם זמן ההטמעה לא שווה כסף?
• האם יש מישהו שיתן לכם תמיכה ברגע שיקרה משהו למערכת?
• האם יש מישהו שיכניס דרישות שלכם למערכת?
אנחנו נותנים את התמיכה הטובה ביותר שיש - פשוט תשאלו את הלקוחות שלנו
אנחנו בinformUp ניתן לכם תמיכה ועזרה על מנת שתיהיו מרוצים. תקבלו תשובות לכל שאלותכם וננסה להתאים את המערכת לדרישותיכם עד כמה שהדבר אפשרי.
רק 7$ לחודש ותחסכו המון זמן על ניהול המוצר שלכם

פיצ'רים ומודולים במערכת

  • כללי
  • ALM - מערכת לניהול חיי מוצר
  • מערכת לניהול דרישות
  • TestUp - מערכת לניהול בדיקות
  • BugUp - מערכת לניהול באגים
  • ניהול המערכת
Application Lifecycle Management - with Customized and Drill Down Dashboard

הכל במערכת אחת (SLDM)

לוח מחוונים מרכזי מאפשר לעקוב בקלות אחרי מצב הפרוייקט
שליטה על דרישות ושינויים מאפשרת לשפר את איכות המוצרים
כתיבת הבדיקות והרצת הבדיקות בצורה של עץ בדיקות
הוספת תמונה בקלות לבאגים חוסעת המון זמן גם לבודקים וגם למפתחים
קישורים נוחים במערכת מאפשרים מעקב על מצב הדרישות, הבדיקות והבאגים בצורה קלה וחוסכת זמן
מערכת פשוטה לניהול אך עם יכולות מתקדמות כגון מערכת חוקים גמישה, גמישות תפעולית ועוד...